Andrla CZ s.r.o.

Adresa Cihelní 260, 747 41 Branka u Opavy
Telefon +420553787306
Email andrla@andrla.cz

Kontakty


Sídlo firmy:

Andrla CZ s.r.o.
zapsaná u KS v Ostravě vložka C spis 24997
Cihelní 260
747 41 BRANKA U OPAVY
IČO: 25907425
DIČ: CZ25907425
č.ú: 231750829/0300 ČSOB Opava

IBAN:   CZ6701000000866976910257   Swift:  KOMBCZPPXXX KB Opava


Ředitel společnosti

Michal Ivanco

tel. 602 524 878

ivanco@andrla.cz

553 787 306


Betonárna

tel. 725 083 501

e.mail: beton@andrla.cz

Sypké materiály, uhlí

tel. 606 199 031

e.mail: andrla@andrla.cz

Spedice

Radek Motl

tel. 602 786 737

e.mail: spedice@andrla.cz


Provozní doba Andrla CZ s.r.o.  a Stavebnin Andrla s.r.o.

Zimní sezóna:

16.11.-14.3.

Po- Pá  7:00-16:00 Hod

So 7:00-12:00 Hod

ne-svátky zavřeno

Letní sezóna:

15.3.-15.11.

Po-Pá 6:00-17:00 Hod

So 7:00-12:00 Hod

ne-svátky zavřeno


STAVEBNINY ANDRLA s.r.o.

zapsaná u KS v Ostravě vložka C spis 37965

Sídlo:

Cihelní 191 747 41  Branka u Opavy

IČO: 29384834

DIČ: CZ29384834

č.ú.: 246333606/0300 ČSOB OPAVA

Prodejna stavebniny

777 457 524

stavebniny@andrla.cz

Vedoucí stavebnin

Pavel Petraus

721 626 077

petraus@andrla.cz

Manažer nákupu a prodeje

David Ulman

tel. 608 708 540

e.mail. ulman@andrla.cz

Manažer nákupu a prodeje

Petr Hrnčíř

tel. 725 822 928

e.mail. hrncir@andrla.cz


Napište nám