O nás

 

Firma Andrla CZ s.r.o. vznikla v roce 2002. Jejím zakladatelem byl Daniel Andrla, který v době jejího zakládání zemřel. Pan Daniel Andrla podnikal jako fyzická osoba od roku 1989 a zabýval se opravami motorových vozidel. Později se firma rozšířila o autodopravu se sklápěcími vozidly a s ní související prodej štěrků, písků a strusek. V roce 1995 bylo auto-opravárenství rozšířeno o služby pneuservisu pro osobní a užitková vozidla do 3,5t.

V roce 1998 byl zřízen  prodejní sklad štěrků, písků a strusek na betonárně v Brance u Opavy a zahájila se výroba a doprava betonových směsí.

Od roku 2000 se rozšířil prodej o motorovou naftu a značkové maziva TEXACO. Byl vybaven nákladní pneuservis s veškerými službami a prodejem veškerých dostupných značek pneumatik a protektorů pro nákladní vozidla, traktory a speciální vozidla.

Po úmrtí pana Daniela Andrly se jeho manželka rozhodla pokračovat v zachování firmy a stala se jednatelkou společnosti Andrla CZ s.r.o.

Od roku 2002 se rozšířila činnost firmy o spedici, prodej paliv a začalo se s investicemi do vozového parku a betonárny.

V roce 2004 byla kompletně zrekonstruována betonárna a byl proveden přechod na automatický systém ASTERIX.

V roce  2009 byl koupen sousední areál bývalé cihelny z důvodu nedostatku prodejních ploch a parkovacích míst. Celkem tak byl areál rozšířen na 35 000 m².

V roce 2010 byla kompletně zrekonstruována betonárka a byl navýšen výkon výroby betonu na 50 m³/hod. Začali jsme vyrábět betony i pro silniční stavby a to až do třídy C 30/37 XF4.

V roce 2011 byly otevřeny stavebniny v objektu bývalé cihelny.

Trocha historie